Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

FTRNW Tuesday Vol. 63: E-commerce 2021

27. apríla 2021 @ 18:00

E-commerce sektor sa v priebehu uplynulého roku nevyhol silnej akcelerácií. Pandémia zanechala trvalú stopu na spotrebiteľskom správaní a významne ovplyvnila rast v tomto priestore. Mnohí sa zhodujú v tom, že plánované zmeny v prostredí e-commerce súvisiace predovšetkým s digitalizáciou sa namiesto rokov udiali v priebehu niekoľkých týždňov. Nie pre všetkých hráčov v e-commerce bolo toto obdobie rovnako priaznivé. Úspech a extrémny rast zaznamenali v prvom rade tí, ktorých produkty predstavujú odpoveď na momentálne potreby fungovania a s tým súvisiaceho správania sa zákazníkov.

Slovensko má dnes na svojom konte viacero e-shopov, ktoré dominujú nielen našemu trhu ale širšiemu globálnemu regiónu Európy. Obsluhujú milióny zákazníkov, rýchlo expandujú na nové trhy a generujú desiatky miliónov eur tržieb ročne.

Ďalšie FTRNW Tuesday prinesie zakladateľov a CEOs rýchlo rastúcich e-commerce projektov u nás. Prezradia viac o tom ako financovali svoje začiatky, ako inovujú a zefektívňujú procesy pre obsluhu veľkej zákazníckej bázy, čo predstavuje riziká spomínaného rýchleho rastu, ako testujú nové trhy pred svojim vstupom na ne, či plánujú v budúcnosti expandovať mimo Európy a mnoho iného. Hosťami budú Jaro Chrapko, Founder & CEO, Dedoles; Dalibor Cicman, Founder & CEO, GymBeam a Petr Král, CEO, Factcool.

Podrobnosti

Dátum:
27. apríla 2021
Čas:
18:00
Udalosť Kategórie:
,
https://www.facebook.com/events/1383407982037616

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Súhlasím so zásadamiPrivacy