Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

FTRNW Tuesdays VOL.57 – Milan Semelak 2020

20. októbra 2020 @ 18:00 - 19:00

Vybudovať dôveryhodnú značku, ktorá prežije v kríze aj mimo nej nie je úplne jednoduché. V neistých časoch je pre marketérov pomerne náročné vedieť, kde začať. Momentálne sa veľa z ich marketingových snáh míňa účinku buď preto, že ich spotrebitelia prestali poslúchať, alebo preto, že sa značky boja utrácať peniaze v tomto nestabilnom prostredí. To všetko platí rovnako pre menšie firmy, korporácie, ale aj startupy.

Milan Šemelák, skúsený marketingový stratég upozorňuje, že kríza len odhalí skutočnú hodnotu firmy, ktorú ľuďom prináša. Tí, ktorí ju skutočne vytvárajú a prinesú ju zákazníkom sa o svoju budúcnosť nemusia obávať. Kľúčové je sústrediť sa na to či to, čo sa ľuďom ponúka je potrebné a relevantné.

Milan pomáhal s inováciami a budovania brandingu spoločnostiam ako Starbucks, O2, Google či Unilever, pričom zastával pozíciu Global Chief Disruption Officer v agentúre Inside Ideas Group/Oliver Agency. Po lietaní medzi Londýnom, Singapurom a Los Angeles sa usídlil v Prahe, kde pôsobil ako šéf stratégie v startupovom inkubátore Karla Janečka UP21. Pre firmy vytvoril metódu CreateValue a spolu s Vítkom Šubertom založili butikovú konzultačku Unicorn Attacks.

V druhom októbrovom FTRNW Tuesday sa s Milanom Šemelákom pozrieme na to, čo rozumejú pod pojmom inovácie firmy či korporácie, prečo ich prepojenie so startupmi nefunguje vždy dokonale, prečo nie je šťastné oháňať sa všadeprítomnými cool buzzwordami a na čo je potrebné sa zamerať, aby sme všetci v neľahkej dobe ustáli svoju pozíciu na trhu.

Podrobnosti

Dátum:
20. októbra 2020
Čas:
18:00 - 19:00
Udalosť Kategórie:
,
https://www.facebook.com/events/2759738760939014

Miesto udalosti

FutureNow Conference
Mlynské nivy 16
Bratislava,04104SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy