FutureTuesdays VOL. 17: Ľudia vs AI: Kto z koho?

Vyrovná sa AI svojou “inteligenciou” človeku, alebo má od toho ešte ďaleko? Aký dopad má AI na naše každodenné bytie už dnes, a ako ovplynuje svet biznisu? FutureTuesdays VOL.17 sa budeme rozprávať s profíkmi o písaní histórie AI, o spolupráci medzi robotmi a ľuďmi, a budeme diskutovať o rôznych typoch umelej inteligencie ako machine learning, neurálne siete či natural language processing (NLP).

PROGRAM

17:00-20:00
„Hry o neurónové siete“
Vyskúšajte si automatizované “robenie umenia” alebo kreslenie vyladené pomocou automatických algoritmov neurónových sietí.

17:00-17:15
Tour de HubHub

17:15-18:00
AI – história budúcnosti
Alexander Csivre z Elevator Lab porozpráva o histórii a budúcnosti umelej inteligencie, o reálnych príkladoch jej využitia, a o dopade robotizácie na rôzne odvetvia

18:15-19:00
Ľudia vs. roboti: Bude nám to spolu hrať?
Ľudo Cibulka z Elevator Lab vám umožní nahliadnuť do zákulisia vývoja robotov od prvotného návrhu, cez vývoj až po nasadenie v pobočke. Dozviete sa, čo už dnes roboti dokážu a ako pracujú s vašimi emóciami tak, aby bola interakcia s nimi prirodzená a príjemná.

19:10-20:00
AI Tech talks – štyria technologickí experti z Tatra banky vám vo formáte diskusných stolov pomôžu porozumieť rôznym odvetviam AI ako natural language processing, neurónové siete, machine learning, kódovanie robotov a pod.

Tento program sme pre vás pripravili v spolupráci s Elevator Lab powered by Tatra banka.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Pridaj komentár