Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Innovation Day 2019

25. októbra 2019 @ 8:30 - 21:00

Registrácia konči 18. októbra. 2019 o 18:00

??Prečo sa zúčastniť Innovation Day 2019? ?

1.) ?Super ceny – 1. miesto: Víťaz pocestuje v 12/2019 na Európske kolo Innovation Day do Paríža, kde sa stretnú víťazi z 32 krajín a bude ďalej súťažiť o podporu svojho nápadu. Okrem toho získa vreckové 1 000 EUR
2. miesto – 1 000 EUR
3. miesto – 500 EUR
Prvé tri miesta získavajú ročnú účasť v našom pripravovanom co-workingu v Kulturparku.

2.) Business Model – jedna z kľúčových a nevyhnutných vecí pre úspešný start-up. Naučíš sa, ako ho správne a efektívne pripraviť.

3.) Idea Feedback – od našich mentorov dostaneš na tvoj nápad ich profesionálny pohľad a námety na možné vylepšenie.

4.) Pitching Session – pripravíme ťa a vyskúšaš si, ako odprezentovať svoj projekt za 5 min. tak, aby si zaujal hodnotiteľov.

5.) Investičná podpora – pomožeme ti s ďalšou business a finančnou podporou k tomu, aby sa z tvojej vízie stal reálny projekt.

6.) Networking – spoznáš mnoho šikovných ľudí, ktorí ti možu pomocť s realizáciou tvojho projektu. Po celom dni nás čakajú diskusie a občerstvenie.

Registruj sa na https://innovlab.myt-systems.sk

Inovačný deň je určený pre ľudí s dobrým a realizovateľným nápadom v oblasti zdravia. Ide o skvelú príležitosť pre tých, ktorí majú odvahu posunúť svoju ideu na vyššiu úroveň. Hlavnou výhrou je účasť na summite EIT Health v Paríži a ceny v hodnote 3 000 eur.

Podujatie Innovation Day sa koná v 32 krajinách Európskej únie. Jeho cieľom je podporovať a rozvíjať kreatívu a inovácie v regiónoch.

Partneri: EIT Health, T-Systems Slovakia, Imperial College London, hub:raum, Ministerstvo zdravotníctva SR, Creative industry Košice, Medipark, Inštitút zdravotnej politiky, Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.

Miesto udalosti

KASÁRNE/KULTURPARK
Kukučínova 2
Kosice,04001SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy