Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kto sa bojí, nech nejde na východ & 3 (ne)pravdy o SEO 2019

11. novembra 2019 @ 20:00 - 21:00

Netreba sa báť naštartovať svoj projekt aj na východnom Slovensku. Práve naopak. Najväčší mandát hovoriť o podnikaní v tomto kúte Slovenska má bezpochyby Peter Šoltés, ktorého meno ste začuli, ak ste sa zaujímali o online marketing a hľadali ste hráča, ktorý sa rozumie optimalizácii pre webové vyhľadávače. Tejto sfére marketingu (a nielen tomu) sa Peter so svojim tímom v Košiciach venuje už 10 rokov.

Tentoraz to bude tandem talk. Petra, ktorý nám priblíži svoje osobné skúsenosti z podnikania na východnom Slovensku a poodhalí svoj pohľad na insourcing / outsourcing marketingových služieb, vystrieda jeho kolega z agentúry Promiseo, Matúš Szepeši, Head of SEO and data, ktorý SEO vedie a má podľa slov svojho šéfa famózny track-record výsledkov pre firmy od Fortuny, Kiwi a innogy až po začínajúce start-upy.

Janka Malaga má na Matúša pripravených už teraz 5 kľúčových otázok, na ktoré by rád poznal odpoveď nejeden content či brand manažér. Kto si nás vypočuje, dozvie sa 3 (ne)pravdy o SEO, ktoré sa v roku 2020 naplno prejavia.

Kľúčovými témami talku budú D ako data, L ako lokalita, lokalpatriotizmus či lokalizácia vo všetkých významoch, S ako SEO , T ako tracking.

Diskusiu moderuje Jana Malaga, špecialistka na obsahový marketing a influencer marketing z Content agency 11.11.2019 o 20:00 v rámci konferencie v Košiciach ZmarKEtujše by Grow with Google Slovensko! Registruj sa na: growwithgoogle.sk/zmarketujse

Podrobnosti

Dátum:
11. novembra 2019
Čas:
20:00 - 21:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
http://growwithgoogle.sk/zmarketujse

Miesto udalosti

Tabačka Kulturfabrik
Gorkého 2
Kosice,040 01SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.