Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

LinkedIn workshop 2020

29. októbra 2020 @ 17:30

Zúčastnite sa workshopu, z ktorého budete odchádzať s vytvoreným profesionálnym profilom a budete vedieť, ako funguje logika LinkedInu.
Na workshope si postupne vytvoríte profil s radami a odporúčaniami lektorky. Tiež sa dozviete, aké možnosti pri hľadaní práce vám ponúka Linkedin a čo je potrebné urobiť preto, aby ste ich využili. Ako byť dohľadateľná, ako sa vyhrať so svojím profilom, aby sa zobrazoval ľuďom z firiem, v ktorých máte záujem pracovať.

Workshop je určený záujemkyniam, ktoré sú momentálne v procese hľadania novej práce, alebo plánujú hľadať novú prácu v nasledujúcom období.

Kedy: utorok 29. októbra 2020 od 17:30 do 19:30 hod.
Kde: online cez aplikáciu Zoom
Kapacita: 10 účastníčok
Cena: 5 eur
Čo je potrebné: vytvorené Linkedin konto (môže byť úplne prázdne, ale musí byť už vytvorené), životopis vo Worde alebo inom textovom editore a fotografiu tváre v profesionálnej podobe.

Lektorka:
Barbora Gešková sa viac ako 5 rokov venovala náboru IT odborníkov na rôzne pracovne pozície, vďaka čomu venovala práci s Linkedinom podstatnú časť svojho pracovného času. Linkedin považuje sa výborný zdroj nájdenia práce, prepojení, biznisu a informácii. Baška je vyštudovaná psychologička a certifikovaný kouč, momentálne pôsobí na IT oddelení v banke.

V prípade otázok kontaktujte projektovú manažérku Veroniku Pizano na pizano@ajtyvit.sk.

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy