Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Namakaný deň 2020

8. apríla 2020 @ 9:00 - 16:00

Štvrtý ročník podujatia pre všetkých kutilov a nadšencov “krabičiek”, akými sú Arduino, Raspberry Pi, micro:bit alebo ESP sa bude konať v stredu 8. apríla 2020 opäť v priestoroch Univerzitnej knižnice Technickej univerzity v Košiciach.

Namakaný deň je domácou akciou, ktorú vo svete nájdete pod názvom Makers Day (z toho vznikol voľný preklad – Namakaný deň). Jej cieľom je popularizovať tvorivosť, kreativitu a zvedavosť vo všetkých nás. Je stretnutím ľudí všetkých vekových kategórií, na ktorom sa môžu spolu učiť, zdieľať, hrať a ďalej tvoriť.

Namakaný deň bude však aj tento rok len taký, aký si ho spravíme. Preto hľadáme do programu možno práve Vás – ak máte zaujímavý projekt, na ktorom ste makali, alebo používate vo svojej práci/výučbe/štúdiu namakaný nástroj, alebo ste sa zaľúbili do namakanej knižnice/rámca, alebo máte v rukáve čokoľvek iné, čím by ste vedeli obohatiť komunitu, prihláste sa ako rečník. Ak by ste sa radi zapojili do programu, ale chýba Vám nápad, pozrite sa do zoznamu tém, ktoré by sme chceli na podujatí mať. Formulár na prihlásenie ako aj zoznam tém nájdete na stránke podujatia http://www.namakanyden.sk

Podrobnosti

Dátum:
8. apríla 2020
Čas:
9:00 - 16:00
Udalosť Kategória:
https://www.facebook.com/events/529565914288984

Miesto udalosti

Univerzitná knižnica TUKE
Němcovej 7
Kosice,042 00SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy