Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Odovzdávanie ocenenia Biela vrana 2021

17. novembra 2021 @ 17:11

🕊 Nenechajte si ujsť slávnostný ceremoniál pri príležitosti odovzdávania ocenení Biela vrana 2021 v Sále činohry Slovenského národného divadla v Bratislave. Buďte pri tomto výnimočnom okamihu s nami a užite si odhalenie mien tohtoročných laureátov/laureátiek, pôsobivý sprievodný program a neopakovateľnú atmosféru.

Ocenenia získajú tri príbehy, ktoré nás vrátia k samotnej podstate demokracie a hodnotám, na ktorých stojí jej zdravie. Práve pre symboliku príbehov laureátov zvolil organizátor za podtitul večera heslo „Nielen zdať sa, ale byť“, ktoré reflektuje súčasnú potrebu vrátiť sa ku samotným základom demokracie.

🕊 Večer sa uskutoční v prítomnosti vzácnych hostí, už tradične ním budú sprevádzať Martin Staňo a Juraj Kemka, hudobným hosťom bude David Koller.

Miesto: nová budova SND – Sála činohry – Pribinova 17, Bratislava

👉 Vstupenky:
Pre pokračujúcu pandémiu bude podujatie dostupné pre bezpečnosť všetkých zúčastnených len v režime pre plne zaočkovaných a v obmedzenej kapacite. V predaji je len 200 kusov lístkov: https://tootoot.fm/sk/events/61804aa073f1fe0df83f8d08

Slávnostný ceremoniál pri príležitosti odovzdávania ocenení Biela vrana 2021 môžete sledovať aj 👉 ONLINE prostredníctvom live streamu.

Partneri podujatia: Férová Nadácia O2, Nadácia Slovenskej Sporiteľne, SND, Festival Pohoda, Denník N, Aktuality, Vacuumlabs.

Podrobnosti

Dátum:
17. novembra 2021
Čas:
17:11
Udalosť Kategória:
https://tootoot.fm/sk/events/61804aa073f1fe0df83f8d08

Miesto udalosti

Činohra SND
Pribinova 17
Bratislava,811 09SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy