Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Ondřej Brzobohatý na zámku 2024

27. mája 2024 @ 19:30

ONDREJ G. BRZOBOHATÝ S KAPELOU NA ZÁMKU
Výrazná osobnosť českej kultúrnej scény, vynikajúci hudobník, skladateľ, textár, aranžér a herec, ktorý v posledných rokoch “explodoval” a je na roztrhanie čo sa týka ponúk vystupovať po celom svete. Šimák Zámok Pezinok aj napriek nabitému programu interpréta prinesie jeho koncert na 800 ročnom zámockom nádvorí v Pezinku.

So svojou kapelou vystupuje s repertoárom CD Identity a Universum a vlastnými aranžami coververzií svetových hitov, kapela bola aj súčasťou úspešného turné Symphonicum s Epoque Symphonic Orchestra. Často vystupuje ako hosť Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma a ďalších významných orchestrov, pripravil koncert s Janáčkovou filharmóniou. Ako hudobný skladateľ sa venuje muzikálu a scénickej a filmovej hudbe a jeho dielom je hudba k filmu Anjel Pána II, Matky. Je autorom piesní pre rad našich popredných interpretov. Okrem muzikálu Cyrano zložil aj muzikál Legenda menom Holmes a Slnko, seno, jahody, ktoré sa úspešne hrajú v Hudobnom divadle Karlín. V decembri 2019 vypredal pražské Forum Karlín s koncertom Brzobohatý&Friends, kde s ním vystúpil Epoque Symphonic Orchestra a interpreti, s ktorými v rámci svojej skladateľskej tvorby spolupracuje. V januári 2020 vystúpil v O2 Arene na ako hosť svetovo uznávaného operného speváka Adama Plachetky. V novembri 2021 vypredal koncertnú halu Gong v Ostrave úspešným koncertom s Janáčkovou filharmóniou Ostrava, s ktorou mal ďalší koncert v januári 2022 vo Vsetíne. V súčasnej dobe úspešne koncertuje v Prahe aj po republike, na október pripravuje vlastný koncert v Grand Ballroom Bohemian National Hall v Nex Yorku za spolupráce s Českým centrom v NY a Generálnym konzulátom Českej republiky.

EXTERIÉR – zámocké nádvorie

Koncert sa uskutoční na historickom nádvorí zámku z 13.storočia v Pezinku a naše zámocké brány na koncert sa otvárajú 18:00hod.
Začiatok: 19:30 hod.
Miesto: Nádvorie pod holým nebom, Šimák Zámok Pezinok
Info: +421 33 79 89 000 / hotel@zamokpezinok.sk
www.zamokpezinok.sk

Po odohratí 30minút predstavenia sa vstupné nevracia.
Deti od 10 rokov – cena vstupenky je bez nároku na zľavu.

VIP stôl – je možné si zakúpiť iba celý stôl pre 4 osoby. VIP vstupenka zahŕňa: obsluha počas večera, víno, nealko, kanapky, dezerty, ovocie.

Details

Date:
27. mája 2024
Time:
19:30
Event Category:
Website:
https://vstupenky.zamokpezinok.sk/event/Ondrej-Brzobohaty-na-zamku

Venue

Šimák Zámok Pezinok
Mladoboleslavská 5
Pezinok, 902 01 SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.