Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Urban Market 2024 (Spring Edition)

31. mája 2024 @ 16:002. júna 2024 @ 18:00

☀️☀️☀️
Teploty stúpajú, vrabce čvirikajú, je čas na jarnú edíciu! Urban Market sa po 5 rokoch vracia na pôdu Fakulty architektúry a dizajnu. Prehliadku autorského lokálneho dizajnu a tvorby aj tentokrát doplní bohatý program pre deti a dospelých a Urban Food Park – to všetko na priľahlom Námestí slobody pod ikonickou fontánou 💦

Jarná edícia bude zároveň spojená s 15. ročníkom festivalu DAAD (Dni architektúry a dizajnu), ktorý každoročne mapuje a prezentuje to najlepšie, čo sa v danej oblasti deje na domácej a zahraničnej scéne 👉 www.daad.sk

Bude to jedna veľká oslava dizajnu, umenia, architektúry, tvorivosti a rozmanitosti – pridajte sa k nám a staňte sa jej súčasťou.

☀️ REGISTRÁCIA PREDAJCOV JE OTVORENÁ DO 31. 3. 2024 (vrátane) 👉 viac info a registračný formulár nájdete TU 👉 www.urbanmarket.sk/informacie-pre-predajcov/

Registrácia je určená aj pre GASTRO predajcov. V prípade záujmu o gastro predaj nás kontaktujte mailom na gastro@urbanmarket.sk.

📍 31. 5. – 2. 6. 2024
📍 Fakulta architektúry a dizajnu, Námestie slobody 19, Bratislava

☀️ TÉMA EDÍCIE: ROZMANITOSŤ ☀️
Žijeme vo svete rozmanitosti – vidieť ju v prírode, aj v kultúrnej spoločnosti. Je tu s nami odjakživa. Je to dedičstvo, ktoré si v sebe nesieme a predávame ďalším generáciám. Je v nás zakorenená a je vzrušujúce ju spoznávať. Rozmanitosť otvára dvere tvorivosti, nabáda k spolupráci, novým nápadom a inováciám. Je nekonečnou inšpiráciou, ktorá nás posúva a robí tento svet lepším.

Urban Market je už od svojho vzniku oslavou rozmanitosti. Za posledných 14 rokov sme prezentovali stovky dizajnérok a dizajnérov – každá a každý z nich bol v niečom iný. Či už osobnosťou alebo formou tvorby. Jedno ale mali spoločné. Vďaka ich inakosti a rozdielnemu pohľadu na svet vytvorili neopakovateľný lokálny dizajn.

Svet je pestrý a farebný, a rozmanitosť v ňom hrá zásadnú úlohu – potvrdzuje totiž našu jedinečnosť. V rámci jarnej edície by sme chceli poukázať na jej dôležitosť. Nezatvárajme pred ňou oči, nebojujme proti nej, ukážme spolu, že je potrebná a nevyhnutná. Lebo keď sa proti nej predsa len rozhodneme bojovať, budeme bojovať jedine proti sebe.

Všetky aktuálne informácie o jarnej edícii nájdete na našom webe www.urbanmarket.sk.

Podrobnosti

Začiatok:
31. mája 2024 @ 16:00
Koniec:
2. júna 2024 @ 18:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/700345905627593

Miesto udalosti

Fakulta architektúry a dizajnu STU

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.