Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Product Meetup #10 – OKRs in Product Management

25. februára 2020 @ 17:30 - 20:30

ProductTank Bratislava Meetup #10 25.2.2020 @ Sygic

Language: Slovak (English on demand)
Agenda: OKRs in Product Management
Stream: https://youtu.be/roivJDYikh0

Spíkri:
Dusan Kocurek: Nedajte KO svojim OKR hneď na začiatku
Keď som pred troma rokmi začal s OKR, myslel som si, že to nebude ťažké. Veď ciele sme si stanovovali aj predtým. Ale ako sa vraví, keď si myslíš, že niečo vieš, väčšinou nevieš nič.
Agilné riadenie vývoja produktu určite pomáha, no ak produktový tím, jeho klient a manažment nevedia čo sa má dosiahnuť a ako veľa sa má z toho dosiahnuť, tak všetky tie agile buzzwordy môžete rovno zmiesť zo stola. Pardon, z backlogu.
Je zaujímavé sledovať ako tímy, s ktorými pracujeme, opakujú rovnaké chyby. Chyby, ktoré privedú produkt na hranicu, kde KO je spásou. Dokonca aj dnes dostupné príklady OKR vás navedú nesprávne. Príďte sa o týchto chybách dozvedieť, aby sa z KO stalo OK aj vďaka OKR.
Dušan začal v IT v roku 1997 ako vývojár v tíme, ktorý tvoril systém pre krízové riadenie SR. Keď v roku 2007 spoznal Agile, začal s malým tímom produkovať ScrumDesk, piaty agile project management tool na globálnom trhu.
Dnes ScrumDesk používa v komerčnej aj akademickej sfére 20k+ spoločností, pretože poskytuje zmysluplné praktiky a umožňuje transparentne riadiť vývoj od cieľov až po denné úlohy.
Dušan je konzultantom a trénerom pre agilné techniky, ktoré so svojim konzultačným tímom sprevádzal desiatky spoločností na Slovensku, v Českej Republike, a aj medzinárodných spoločnostiach.

Michal Blažej: 5 iterácií, cez ktoré sme sa naučili definovať a dosahovať ciele firmy
Michal je odborník na použiteľnosť a držiteľ UX certifikátu od Nielsen Norman Group. Spoluzaložil a vedie dizajnové štúdio Lighting Beetle*, kde spolu so 40 kolegami pomáha globálne významným firmám tvoriť zrozumiteľné produkty a služby.
Vo veľkých firmách ako Dôvera, Tatra banka či HB Reavis pomáha s implementáciou user-centrického prístupu. Pravidelne vedie UX semináre a workshopy pod hlavičkou LB* či Slovenskej User Experience Asociácie.

Lubo Drobny: Dobrý, zlý a škaredý, konkrétne ukážky OKRs v produktovom vývoji v rámci Slido Slovensko
Lubo 15 rokov programoval a pred 7 rokmi sa dal na manažment. Aktuálne ako Head of Engineering v Slido.

Za záver bude čas na občerstvenie, pokec so spíkrami a networking.

Tešíme na na tvoju účasť.

Link na meetup.com, pre free registráciu:

Product Meetup #10 – OKRs in Product Management

Tuesday, Feb 25, 2020, 5:30 PM

Sygic
Mlynské nivy 16 Bratislava, SK

43 Members Attending

ProductTank Bratislava Meetup #[masked]:30 Sygic Agenda: OKRs in Product Management Language: Slovak (or English on demand) Speakers: TBA After the talks, there will be a time for refreshments, discussion with speakers or casual networking. We are looking forward to see you there.

Check out this Meetup →

Podrobnosti

Dátum:
25. februára 2020
Čas:
17:30 - 20:30
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.meetup.com/ProductTank-Bratislava/events/267776802/

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.