Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Techforce vol.8 2020

20. februára 2020 @ 18:00 - 21:00

Speakrami už 8.meho Techforcu budú Mathias Noback a Martin Fris. Upozorňujeme, že Matthiasova prednáška bude v angličtine. Oprášte slovník a vidíme sa čoskoro u nás 🙂

NEZABUDNITE SI BOOKNUŤ SVOJ LÍSTOK PRIAMO TU, ALEBO NA EVENTBRITE: https://www.eventbrite.com/e/techforce-vol8-tickets-91126944143

PROGRAM:

18:00 – 0pening

18:10 – Matthias Noback: A testing strategy for hexagonal applications (v anglickom jazyku)

19:00 – Martin Fris: Value objekty a ich praktické využitie napr. aj v hrách

20:00 – Networking + refreshment

VIAC O SPEAKROCH A PREDNÁŠKACH:

Matthias Noback: A testing strategy for hexagonal applications

Hexagonal architecture seems like a smart idea anyway, but wait until you find out how it helps with your automated tests.

In this talk I’ll show you how different types of tests could target different parts of your hexagonal (or layered) application.

Together these different types of tests will help you build a high level of confidence in the correctness and usefulness of your application.

Matthias Noback is a professional web developer (since 2003). He lives in Zeist, The Netherlands, with his girlfriend, son, and daughter. Matthias has his own web development, training and consultancy company called Noback’s Office. He has a strong focus on backend development and architecture, always looking for better ways to design software. Since 2011 he’s been blogging about all sorts of programming-related topics on matthiasnoback.nl. He’s published several programming books as well (most recently: “Principles of Package Design” and a “Style Guide for Object Design”).

Martin Fris: Value objekty a ich praktické využitie napr. aj v hrách

Používanie value objectov je práca, ktorá je zo začiatku úmorná, ale ktorá časom dokáže priniesť zaujímavé možnosti. Najvačsia pridaná hodnota je stota korektnosti spracovávaných údajov, ktorá v konečnom dôsledku minutý čas vráti.

Počas prezentácie sa bude rozprávať o vlastnostiach value objektov a o ich používaní v praxi. Ukážeme si konkrétne príklady kódu z pixeláckych hier. Na príkladoch si preberieme dizajnové a implementačné problémy, ktoré sa v Pixli riešili pri používaní Value objectov v DDD projektoch a k akým záverom sa došlo.

Martin works in Pixel as Lead backend systems architect, web & backend developer, database administrator, team leader, technical project manager . You can find more about his skill set here: https://www.linkedin.com/in/martin-fris-68247b60/

Podrobnosti

Dátum:
20. februára 2020
Čas:
18:00 - 21:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.eventbrite.com/e/techforce-vol8-tickets-91126944143?aff=efbeventtix

Miesto udalosti

Pixel Federation
Bratislava,SK+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.