Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

The Success of Failure 2020

21. októbra 2020 @ 19:00

“Don’t be afraid to fail. Be afraid to not try.“

Faily sa stávajú a stali sa všetkým. Na online evente The Success of failure dňa 21. októra o 19:00 vás o tom presvedčia docenti, vedci a úspešní profesionáli vo svojom obore.

Corona je fail… Chceme však aby nám bránila nadväzovať nové vzťahy či úplne stratiť kontakty medzi dvoma susednými krajinami?

Určite nie. Práve preto sa Vacuumlabs v rámci dlhodobej spolupráce s Matfyzom rozhodli aspoň online prepojiť českú a slovenskú IT komunitu, školy, trocha netradičnou formou. Hovoriť online o “úspechoch z neúspechu.” Chceme namotivovať študentov, aby sa nevzdávali pri prvom faile, ale šli do výziev, ktoré pred nimi stoja. Preto sme oslovili spikrov, vyučujúcich z oboch krajín aby s nami zozdieľali svoje “faily”. Lebo fail sa stane každému, aj ľuďom s titulom. A áno aj prodekanovi Matfyzu.

======================================

? ???? ? ????

Termín: 21. októbra/října o 19:00
Livestream link: ?http://bit.ly/TheSuccessofFailure

======================================

?????????

Svoje faily vám predstavia nasledovní spíkri:

• ???. ?????? ????́?̌??, ??.? (??, ???? ?? ??)zakladateľ projektu Vedator_sk, ktorý pomáha popularizovať vedu na Slovensku. Náplňou jeho práce je teoretická fyzika, kde keď niečo objavíte, neznamená to, že to hneď bude fungovať. V inom prípade to už objavil niekto iný.

• ???. ????. ??????? ?????́????́, ??.?. (??, ????) profesionálka v obore Vizuálnych výpočtov, ktorej prácu využívajú aj v odvetví kriminalistiky. V rámci eventu rozpovie svoju “Rozprávku o všeználkovi”, ktorý sa snažil ako akademik založiť startup. Myslíte si,že jej rozprávka bude mať šťastný koniec?

• ???. ????. ?????? ??????, ???. (??,???? ?? ??) prodekan bratislavského Matfyzu, zaoberajúci sa umelou inteligenciou, ktorý si za svoje roky v slovenskom školstve zažil pár failov.

• ???. ???. ????. ??????? ??̈?????́, ??. ?.,(??, ????) sa venuje vývoju nových technológií pre kritické infraštruktúry a miest budúcnosti. Svoje skúsenosti a postoj povedať výzvam áno odovzdáva nielen študentom, ale aj mladým dievčatám cez neziskovú organizáciu Czechitas.

======================================

? ??????́??? ??????

Celým eventom Vás bude sprevádzať ????? ???́?̌??? (??-??????? & ??? ??????????), zakladateľ startupového coworku na Slovensku, hrdý obhajca menšín a sponzor Gay Pridu v Košiciach, ktorý získal cenu EY Technologický podnikateľ roka 2019. Kým sa dostal až sem, zažil viacero failov, ale vďaka nim je teraz tam kde je – stojí za softvérovou spoločnosťou, ktorá má teraz viac ako 200 ľudí a klientov po celom svete.

======================================

⁉️ ?&?
Súčasťou eventu bude aj Q&A časť, kedy sa môžte spýtať spíkrov viac cez sli.do. Odporúčame to využiť, každý deň nemáš príležitosť položiť otázku prodekanovi Matfyzu 😉

Sli.do link: https://app.sli.do/event/betj6jal
Event code: 56683

Dúfame, že skúsenosti spíkrov vám pomôžu pomôcť prekonať aj vaše prekážky a možno pochopíte, že v tom jednoducho nie ste sami.

Podrobnosti

Dátum:
21. októbra 2020
Čas:
19:00
Udalosť Kategórie:
,
https://www.facebook.com/events/669558460657754

Miesto udalosti

Slovakia Bratislava

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy