Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Trnava Game Jam 2021

26. augusta 2021 @ 17:00 - 29. augusta 2021 @ 17:00

Ahojte!

Opäť sme späť s ozajstným game jamom, víkend kde sa konečne stretne komunita a vznikne množstvo zaujímavých hier.

Dlho sme váhali, ako sa tento rok vysporiadať s našim záväzkom robiť jamy na pravidelnej báze a nakoniec sme našli riešenie. Vraciame sa späť ku koreňom a tak ako prvýkrát v roku 2018 aj tentoraz jam prebehne na akademickej pôde. Vzhľadom na riziká spojené s postupným návratom korony do našich končín poskytneme každému tímu samostatný priestor na prácu a odpočinok, pričom pobyt v spoločných priestoroch bude dobrovoľný.

Účasť na podujatí nebudeme podmieňovať očkovacím preukazom, ale každý účastník sa musí na vstupe podrobiť bezplatnému antigénovému testu a v spoločných priestoroch používať respirátor. Možno to niektorým z vás príde prehnané, ale radšej budeme safe než sorry.

K jamu sme ešte pridali extra deň na úvod, ktorý bude prebiehať online. Bude počas neho priestor pre načerpanie inšpirácie formou prednášok, výmenu know how, networking a zostavovanie tímov. Jeho súčasťou bude aj workshop zameraný na zlepšenie tímovej práce a manažmentu, keďže táto oblasť dlhodobo výrazne ovplyvňuje hranice toho, čo sa dá za víkend stihnúť spraviť.

Okrem týchto opatrení bude všetko prebiehať ako inokedy, na začiatku sa po krátkom príhovore dozviete tému jamu a môžete sa pustiť do práce. K dispozícii vám budú mentori, s ktorými môžete konzultovať vaše hry a tiež staff, ktorý sa bude starať o vašu hydratáciu, riešiť prípadné technické problémy a zabezpečovať celkovú pohodu.

Registrácia tímov a jednotlivcov je otvorená do 23. augusta na tomto linku: https://forms.gle/4Xy1b4KZwyoDCuPu7

Registračný poplatok je 15 eur na osobu, 10 eur pre študentov. Účastníci jamu, ktorí nedovŕšili 18 rokov potrebujú písomný súhlas rodiča. Celková kapacita je obmedzená na 50 účastníkov, tak to radšej moc neodkladajte.

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Podrobnosti

Začiatok:
26. augusta 2021 @ 17:00
Koniec:
29. augusta 2021 @ 17:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/227021139201917

Miesto udalosti

Atteliéry Skladová
Skladová ulica 3
Trnava,91701SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Súhlasím so zásadamiPrivacy