Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Umelá inteligencia v marketingu (Bratislava): Online 2020

22. októbra 2020 @ 11:00 - 19:00

AI – umelá inteligencia v biznise je v súčasnosti horúca téma. Ako funguje a aký ma prínos pre podnikanie? Zrozumiteľne to vysvetlíme na seminári a ukážeme pár príkladov využitia AI v praxi a marketingu.

REGISTRUJTE SA TU:
http://bit.ly/umela_inteligencia_v_marketingu

ČO SA DOZVIETE
•čo sú to učiace sa stroje
•umelá inteligencia a marketing
•explicitné programovanie vs. algoritmy machine learning
•digitalizácia a cloud – nutné predpoklady využitia AI
•kam ísť po inšpirácie ak chcem začať s AI
•ukážky využitia umelej inteligencie v praxi

KTO JE VÁŠ LEKTOR
Ing. Rastislav Talárovič – online marketingu a novým technológiám sa venuje už viac ako 10 rokov. Dlhodobo prednáša o marketingu a „big“ dátach a 2 roky pôsobil aj ako Google Certified Trainer. Momentálne pracuje ako Head of Marketing vo firme SOS electronic.

KEDY?
22.10.2020, od 9:00 do 11:00 hod.

Ukončenie registrácie: 19.10.2020 do 13:00

KDE?
Online – Microsoft Teams

POZOR DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE:
Podujatie sa organizuje cez Microsoft Teams. Prihlasovaciu linku na MS Teams so všetkými potrebnými informáciami vám pošleme po registrácii a dodaní podpísaných dokumentov deň pred podujatím.

Žiadateľ má možnosť vybrať si z dvoch alternatív doručenia dokumentov a podpisovania originálov:
•listinné originály podpísané fyzicky: v tomto prípade je potrebné ich doručiť do SBA v Bratislave osobne alebo poslať poštou: Slovak Business Agency, Twin City, Karadžičova 2/A, 811 09 Bratislava.
•elektronické originály podpísané kvalifikovaným (zaručeným) elektronickým podpisom (KEP): ak sú súbory väčšie ako 4 MB, skomprimujte ich pred podpisom napr. prostredníctvom programu pdf24 a odošlite na email podujatie@npc.sk
Bližšie informácie dostanete v potvrdzujúcom e-mali po registrácii spolu s dokumentami na podpis.

Stiahnite si:
Návod na inštaláciu čítačky OP pre KEP:
http://bit.ly/inštalácia_čítačky_OP_pre_KEP
Návod na používanie KEP:
http://bit.ly/Používanie_KEP

Podrobnejšie informácie nájdete v Implementačnom manuáli TU
http://bit.ly/implementačný_manuál_reg

Účasť je bezplatná.
———–
Odborný seminár, ako jedna z foriem skupinového odborného poradenstva, sa realizuje v rámci Národného projektu NPC II – BA kraj, prostredníctvom podaktivity 1.5 Rastový program Kód projektu ITMS2014+ 313041I861

PODMIENKY:
Účastník musí byť podnikateľ:
•právnická osoba alebo fyzická osoba, ktorá je podnikateľom v zmysle ustanovenia § 2 ods. 2 písm. a), b), c) zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov, založenou a existujúcou podľa práva Slovenskej republiky
•spĺňa definíciu malého a stredného podniku
•má sídlo v Bratislavskom samosprávnom kraji
•je podnikom podľa článku 107 ods. 1 Zmluvy o fungovaní EÚ, pričom podnikom v zmysle uvedeného je každý subjekt vykonávajúci hospodársku činnosť bez ohľadu na svoje právne postavenie a spôsob financovania
Za jeden podnikateľský subjekt môžu byť prihlásené a zúčastniť sa podujatia až tri osoby, ktorých mená a ich e-mailové adresy sa uvedú v prihláške (žiadosti)
Prečo iba Bratislavský kraj?

Tento odborný seminár sa realizuje v rámci Národného projektu NPC II – BA kraj, Hlavná aktivita č. 1 – Národné Podnikateľské Centrum v BSK, a to v rámci Operačného programu Integrovaná infraštruktúra (pôvodne Operačný program Výskum a inovácie), Prioritná os 12: Rozvoj konkurencieschopných MSP v Bratislavskom kraji, spolufinancovaného Európskym fondom regionálneho rozvoja, v rámci podaktivity 1.5 Rastový program.

Pre podnikateľov sú pripravené viaceré služby aj v rámci podaktivít 1.3 Stážový program a 1.4 Inkubačný program. Po registrácii v systéme Národného podnikateľského centra sa podnikateľ bude môcť na ne prihlasovať podľa vlastného výberu počas celého trvania projektu v období 2017 – 2023. Ponuky a výzvy sú zverejňované na web stránke www.npc.sk.

Podrobnosti

Dátum:
22. októbra 2020
Čas:
11:00 - 19:00
Udalosť Kategórie:
,
https://www.facebook.com/events/3385009951586644

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy