VITIS AUREA MODRA 2023

Milí vinári, vinohradníci a milovníci tých najlepších vín,
modranský spolok vinohradníkov, vinárov, znalcov a milovníkov vína VINCÚR si Vás dovoľuje pozvať na XXII. ročník medzinárodnej degustácie vín VITIS AUREA MODRA 2023, ktorá sa uskutoční v dňoch 24.03.2023 /piatok v čase od 14.00 do 21.00 hod/ a 25.03.2023 /sobota v čase od 14.00 do 21.00 hod/ v priestoroch Hotela SEBASTIAN, DUKELSKÁ 4, 90001, Modra

Samozrejmosťou našej výstavy bude nalievanie ponúkaných vín od vinárskych profesionálov – členov spolku Vincúr, ktorí radi zodpovedia akékoľvek Vaše zvedavé otázky a už teraz sa tešia na Vašu návštevu.

Výstava vína chce milovníkom vína poskytnúť potešenie z číreho vzhľadu, nádhernej farby, omamnej vône a neopakovateľnej chuti tohto nápoja, ktorý osvieži a prinesie tvorivé myšlienky. Tento nápoj v sebe skrýva tvrdú prácu vinohradníka, silu slnka a pôdy, na ktorej sa hrozno pestovalo.

Veríme, že si vychutnáte lahodné vína, vynikajúcu atmosféru a budete sa na výstave VITIS AUREA MODRA dobre cítiť a opäť sa stretneme na ďalšom ročníku výstavy VITIS AUREA o rok v Modre.

Predsedníctvo spolku Vincúr

Vincent Jakubec, predseda spolku Vincúr
Vladimír Poláček
Rastislav Čistý
Artúr Soldán
Juraj Štiglic


Posted

in

by

Tags: