Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Webinár o etike, profesionalite a reflexii na potreby občana 2020

5. marca 2020 @ 17:00 - 18:00

OZ Dobrý úradník vás pozýva na ďalší edukatívny webinár venovaný princípom, ktorými sa má riadiť (nielen) dobrý úradník. Naše pozvanie prijal Ján Suchal z OZ Slovensko.Digital. Ján je programátor, ktorý pre svoju prax potreboval otvorené dáta, tak sa začal nad nimi zamýšľať z pohľadu občana a daňovníka a experimentovať. K jeho najznámejším projektom, na ktorých sa podieľal patria: foaf.sk, otvorenezmluvy.sk, datanest.sk. Patrí k významným oponentom štátnej správy z pohľadu úžitkovej hodnoty pre občana, známy je projekt návrhov redizajnov štátnych webov s názvom To sa nedá. Potreba reflexie štátnych IT projektov ho spolu so skupinou podobne zmýšľajúcich ľudí z IT brandže priviedla s založeniu OZ Slovensko.Digital. Takmer 5 rokov je toto OZ iniciátorom zmien v oblasti e-governmentu, hodnotiteľom a kritikom štátnych IT projektov, vývojarom interných produktov a služieb a
autorom komunitných projektov ako navody.digital a volby.digital.

Rozšírte si svoje vedomosti a venujte hodinu vášho času na získanie zaujímavých informácii a podnetov od podnetných ľudí.

Webinár je súčasťou projektu Ochrana demokratických hodnôt vo verejnom sektore podporeným Veľvyslanectvom USA na Slovensku.

Podrobnosti

Dátum:
5. marca 2020
Čas:
17:00 - 18:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/1460989967416347

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Súhlasím so zásadamiPrivacy