Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

WebUp#27 Komerčný sektor a FRI, LUIZA a prekvapko

27. novembra 2019 @ 18:00 - 23:30

Web UP je stretnutie nadšencov pre vývoj webu a súvisiacich tém v Žiline. Dvadsiatysiedmy Web UP sa bude konať v Stredu 27.11.2019 18:00 v Smer Klube 77. Opäť skvelé techtalky. Príď si ich vypočuť, naučiť sa nové, dať si pivko a pokecať nielen o web technológiách s rečníkmi a navzájom. Otvorené môžeme mať ako dlho chceme!

**#1 Prepájanie teórie a praxe / komerčný sektor a FRI – Viliam Lendel (prodekan pre vzdelávanie FRI) & Michal Koháni (prodekan pre vedu a výskum FRI)**

Ako vnímame úlohu firiem na FRI a ako sa snažíme budovať obojstranne výhodné vzťahy? Aké zaujímavé výskumné projekty v spolupráci s podnikovou praxou sa v súčasnosti riešia na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA? Aké nové študijné programy a predmety vznikli v spolupráci s praxou a zahraničnými výskumnými inštitúciami na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA? Na tieto i ďalšie otázky Vám odpovedia prodekani Fakulty riadenia a informatiky UNIZA.

**#2 LUIZA – Laboratórium umelej inteligencie Žilinskej univerzity – Michal Gregor (researcher FEIT)**

Lujza je nie len meno francúzskeho pôvodu ale po výmene jedného písmena je reč o laboratóriu umelej inteligencie Žilinskej univerzity. Čo je zámerom zoskupenia, ako funguje, prečo vzniklo, kto za ním stojí a či vám vie pomôcť v biznise príde porozprávať Michal Gregor.

**#3 Posledný bod v programe je zatiaľ tajný, vyskúšame si niečo nové**

Surprise!

#university #researchanddevelopment #r&d #ai #artificialintelligence #education #webdev #programming #technology #zilina

Podrobnosti

Dátum:
27. novembra 2019
Čas:
18:00 - 23:30
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/696597960827679

Miesto udalosti

Smer Klub 77
R. Zaymusa 72/8
Zilina,01001SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.