Preskočiť na obsah
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

10. DesignMinds Meetup

27. februára 2020 @ 19:00 - 23:00

LÍSTKY TU > https://tickpo.zoznam.sk/detail/10-designminds-meetup-7113 < Ahojte kamaráti, DesignMinds je späť! Dva dni pred voľbami, 27. februára o 19.00 vás radi privítame v SATORI STAGE, kde na vás čakajú skvelé prednášky, prirodzený networking a litre alkoholu zdarma! O svoje skúsenosti z rôznych odvetví sa s vami podelia: > Pavol Kyselica – Studio Echt
Vyštudovaný doktor marketingu, ktorý sa venuje dizajnu, produkcii a peniazom. Spoluzaložil kreatívne štúdio Echt, kde má na starosti najmä tvorbu vizuálnych identít a kreatívnych konceptov. Popritom spoluorganizuje špičkovú konferenciu By Design s najväčšími esami svetového dizajnu – Jakubom a Žltým. Nie je držiteľom žiadného klinca ani iných ocenení z brandže. Vo voľnom čase žehlí svoj recesistický merchandise Merchiak na podporu nie až tak veľmi úspešných športovcov.
www.studioecht.com

> Ivana Palečková – Freelancer
Ivana vyštudovala vizuálnu komunikáciu na VŠVU a propagačnú grafiku na ŠÚV v Bratislave. Počas štúdia a tesne po jeho ukončení stážovala a pracovala v grafickom štúdiu KAT. Od študentských rokov pracuje ako grafická dizajnérka na voľnej nohe. Špecializuje sa najmä na tvorbu komplexných vizuálnych identít, tvorí tiež grafický dizajn výstav, publikácií, či ilustrácie. Pracuje zväčša pre kultúrny sektor a pre vznikajúce alebo zabehnuté lokálne značky. Graficko-dizajnérsku prácu pre klientov dopĺňa voľnou fotografickou tvorbou. Vlastnú fotografickú tvorbu prezentuje najmä prostredníctvom autorských publikácií v ktorých spája dizajn a fotografiu do jedného celku.
www.ivanapaleckova.com

> Samuel Čarnoký / CarnokyType
Senior ex-graffiti/streetart writer, grafický dizajnér, typograf a písmotvorca, pedagóg na Fakulte umení TU v Košiciach, autor publikácií o písme na Slovensku – NEONa (spoluautor R. Sinčák) a Fonts SK, laureát v Národnej cene za komunikačný dizajn (2016, 2018) a aktívny bežec na kratšie trate.
www.carnokytype.com
www.fonts.sk

Po prednáškach nasleduje networking.
Príďte sa naučiť niečo nové a pokecať si s ľuďmi z rovnakého prostedia.

Nasajte atmosféru DesignMinds vo videoreporte > https://www.facebook.com/watch/?v=1774161766047905 < Tešíme sa na vás! Offdrej Kostolňák, Martin Štrba, Tomáš Nožina

Podrobnosti

Dátum:
27. februára 2020
Čas:
19:00 - 23:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://tickpo.zoznam.sk/detail/10-designminds-meetup-7113

Miesto udalosti

SATORI STAGE
Mickiewiczova 9
Bratislava,811 07SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Súhlasím so zásadamiPrivacy