Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Humbuk vol. 12 – Bencze Birtok meets Bitcoin

24. októbra 2019 @ 18:00 - 23:50

Pätica dobrodružných vín a jeden maďarský vinár. K tomu aj cyber priestor, jedlo, ktoré prekvapí a DJ. Priatelia, pozývame na ďalší Humbuk! ?

Ak nás ešte nepoznáte a pýtate sa, čo to ten Humbuk je, predstavte si dobrú párty s ešte lepším vínom, vždy na inom mieste v Bratislave. Kde sa vynoríme tentokrát?

Vitajte v matrixe! ?

Spolu to totiž roztočíme v Paralelná Polis, ktorá sa nebojí narúšať status quo a experimentovať so zaužívanými spôsobmi čohokoľvek, napríklad decentralizácie či procesovania platieb.

Samých seba nazývajú aj ostrovom slobody, technológii a kryptomien, čo v kombinácii s vínom, jedlom a DJ znie ako celkom parádna rovnica na vydarený večer, čo poviete.

A bonus? Adresa je, čo by ste kameňom dohodili – hneď za rohom Račianskeho mýta.

Tentokrát sa vám predstaví jeden z našich najobľúbenejších maďarských vinárov – charizmatický Bencze István a jeho mikrovinárstvo Bencze Családi Birtok. ?

Vinárstvo leží na severných kopcoch Balatonu na prevažne vulkanickej pôde plnej čadiča, čo môže znamenať len jedno – vína, z ktorých odstreľuje dekel! ?

István ide rád proti prúdu a sústredí sa prevažne na staré maďarské odrody, ktoré málokto pozná. Počuli ste už niekedy o Kék bakator či Rózsakő? Ani my nie, preto sa tak veľmi tešíme, že ich budeme môcť spolu ochutnať. ?

Všetky jeho vína navyše vznikajú v biodynamickom režime, s minimom zásahov a zrejú prevažne v hlinených amforách. ? Sú krásne šťavnaté a mega chlastacie. Varujeme vás radšej dopredu 🙂

Znie to dobre! Ako si kúpim lístok?

Jednoducho! Lístok si viete kúpiť vyššie cez link na Eventbrite, stačí len sprocesovať platbu cez PayPal alebo pomocou karty. Na mieste sa netreba nijako preukazovať, stačí nám len vaše meno, na ktoré ste lístky kupovali.

Ak sa z nejakého dôvodu vyhýbate alkoholu, no chceli by ste sa k nám pridať, môžete! Stačí prísť a na mieste si vypýtať špeciálny nealko lístok v cene 5 eur.

5 vín, 5 žetónov

Aj tentokrát ideme v systéme 1 žetón = 1 deci z akéhokoľvek vína. Akurát vám teraz pri vstupe pribalíme o jeden žetón navyše, aby ste si mohli nerušene prechutnať všetkých 5 Benczeho vín.

Ak budete mať potom stále chuť na viac vína, smelo do toho! Každý ďalší žetón stojí €2,50. Degustácia je ako vždy neriadená, takže môžete prísť a odísť, kedy sa vám páči.

DJ, Bitcoin a sýte prekvapko

DJ si necháme spolu s odhalením jedla na neskôr, ale vedzte, že sa opäť máte na čo tešiť! Jedno vám však prezradíme – tentokrát za nami nebude cestovať len sám vinár. Muahaha!

Paralelná Polis v sebe ukrýva aj kryptokaviareň, takže si po celý čas budete môcť dopriať aj kávu alebo super nealko. Ako však aj názov napovedá, karta ani hotovosť vám pritom tentoraz nepomôžu.

Ak žiadne Bitcoiny nevlastníte, o to lepšie! Priamo na mieste si budete môcť v špeci Bitcoinovej mašine vytvoriť vlastnú kryptopeňaženku a zameniť si eurá za túto virtuálne žiadanú komoditu. Vitajte v matrixe 🙂

Máme 100 miest

Pridáte sa k nám? S rozhodnutím radíme dlho neotáľať, aby vám niekto náhodou neuchmatol miesto.

Lístky nájdete tu: https://www.eventbrite.com/e/humbuk-vol-12-bencze-birtok-meets-bitcoin-tickets-75272982517

Do skorého videnia sa!

Podrobnosti

Dátum:
24. októbra 2019
Čas:
18:00 - 23:50
Udalosť Kategória:
https://www.eventbrite.com/e/humbuk-vol-12-bencze-birtok-meets-bitcoin-tickets-75272982517

Miesto udalosti

Paralelná Polis
Kominárska 3/C
Bratislava,SK
+ Google Map

Zmena programu vyhradená. Uvedené údaje sú len informačné.
Stránka Rýchle.sk nie je organizátorom podujatí.
Obrázky podujatí môžu podliehať autorským právam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím so zásadamiPrivacy