VRAKMANIA 2022 Na Budapešť

Registruj sa TU ? www.vrakmania.sk ?

▶️ S radosťou ti predstavujeme tretí ročník nášho pojazdného festivalu, kde je rýchlosť na poslednom mieste. Tentokrát budeme spoločne spoznávať krásy juhozápadného Slovenska a v duchu hesla “My sadneme do vrakoch a pôjdeme na Budapešť!” zavítame aj k našim južným susedom. Naše úmysly však budú čisto pozitívne = spoznávať a fotiť. ?? ??

▶️ Tak teda volaj, píš kamarátom, zadovážte si nejaký ten vrak a vytvorte posádku snov. Potom sa už stačí len dostaviť na miesto Štartu a vyraziť. Okrem zážitkov zabojujete aj o vecné ceny v mini výzvach počas udalosti! No a v neposlednom rade sa parádne zabavíte a spoznáte nových priateľov a skvelých ľudí. ?

▶️ Počas udalosti sa musíte každý deň dostaviť na tri povinné checkpointy a spraviť si na nich fotku ako dôkaz. Okrem toho máme pripravený kopec zaujímavých nepovinných checkpointov. Trasa medzi nimi je už na vás. Aby to bolo dobrodružstvo, po úspešnom zdolaní denných checkpointov následne vždy večer obdržíte plán na ďalší deň. Vôbec však nebude dôležitá rýchlosť, stačí do cieľa doraziť. Tak čo, ideš do toho? ?

Registruj sa TU ? www.vrakmania.sk ?

Výška štartovného poplatku ↩️
199€ až do konca registrácie

? Štartujeme z Kempu Slnečné Skaly v Rajeckých Tepliciach. Cieľ udalosti bude v Hidepark Nitra. ?

V prvom rade treba pripomenúť, že štartovné sa platí za celú posádku a nie za jednotlivca. Jeho zaplatením získate nálepky so štartovným číslom a možnosť oficiálne sa so svojou posádkou zúčastniť udalosti a zabojovať o vecné ceny v rámci mini výziev počas udalosti.

V rámci štartovného poplatku každá posádka získa nasledovné:

✔️ Itinerár, ktorý ťa prevedie miestami a cestami, o ktorých si ani netušil, že existujú

✔️ Nálepky so štartovným číslom

✔️ Štartovací balík s občerstvením (energetický nápoj, trvanlivé nátierky, slané chrumky, sladké tyčinky, …)

✔️ Večeru a prípitok v cieli

✔️ Diplom a nálepku ako dôkaz o úspešnom absolvovaní Vrakmanie

✔️ Ďalšie občerstvenie počas cesty

✔️ Možnosť zabojovať v priebežných výzvach počas cesty

✔️ Milión zážitkov

✔️ a ďalšie (stačí sledovať oficiálnu udalosť)

Okrem toho budeš môcť čerpať výhody a zľavy u našich partnerov a staneš sa členom partie ľudí, ktorí milujú dobrodružstvo a budeš môcť pred svojimi kamarátmi a známymi obdivne prehlasovať, že aj ty si sa zúčastnil Vrakmanie 2022.

Štartovné nezahŕňa ubytovanie, stravu (okrem vyššie spomenutého), ani žiadne asistenčné služby organizátora pri prípadnej poruche vozidla počas samotnej udalosti. To však neznamená, že sa ti kolegiálna pomoc neujde. Veď pôjdeme ako jedna partia. Všetko podstatné o štartovnom sa dozvieš v pravidlách.

Registruj sa TU ? www.vrakmania.sk ?

#vrakmania


Publikovaný

v

od

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár